Sleep Genius

Sağlık ve fitness uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 4.99 TL
  • Boyut 397 MB
  • Version 2.0.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Sleep Genius, LLC
Sleep Genius; Dünya çapında uyku için bilimsel olarak geliştirilmiş sesli bir programdır.

Beyninizin her zamankinden daha hızlı ve derin bir uykuya dalmasını sağlamak için geliştirdiği algoritmalarla tasarlanan Sleep Genius uygulaması sağlığınız için düşünülmüş en verimli uygulamalardandır.

Sinir sensör algoritmaları ile uykuya hazır hale gelmenizi sağlayan bu uygulama, uyku döngüsündeki her aşamada beyninize rehberlik etmektedir. Rahatlatıcı ve huzur verici bir alarm sesi ile de uyanmanızı sağlayan Sleep Genius uygulaması mutlu bir şekilde uyanmanıza olanak sağlar.

Uyku, sinir bilimi, ses ve müzik uzmanları tarafından tasarlanan bu uygulama; doğal uyku ritminde beyninizin eğitilmesine yardımcı olmaktadır. İyi ve huzurlu bir gece için kullanacağınız bu uygulama; fiziksel, duygusal ve zihinsel olarak faydalanmanıza yardımcı olur.

4 farklı uyku programı sunan Sleep Genius uygulaması, çoklu tetik döngüsü alarmları da sunmaktadır. Bilimsel olarak geliştirilen bu uygulama da optimum beyin gençleşmesi esas alınarak oluşturulmuştur. Yüzde 54 oranında uykunuzu artıracak olan bu uygulamada hem zihninizi hem de bedeninizi stres ve kaygıdan uzaklaştırabilirsiniz.

Sizde Sleep Genius uygulamasını cihazınıza yükleyerek, uyku keyfinizi doyasıya yaşamak istemez misiniz?

Sleep Genius indir
DİĞER SÜRÜMLER