Sleep Genius

Sağlık ve fitness uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 17.99 TL
  • Boyut 397 MB
  • Version 2.0.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Sleep Genius
Uyku, sinir bilimi, ses ve müzik uzmanları tarafından tasarlanan bu uygulama; doğal uyku ritminde beyninizin eğitilmesine yardımcı olmaktadır.

Sleep Genius; Dünya çapında uyku için bilimsel olarak geliştirilmiş sesli bir programdır. Uzmanlar tarafından hazırlanan bu uygulamada beyninizin her zamankinden çok daha hızlı ve rahat bir şekilde derin uykuya dalmasını sağlamak için pek çok algoritma mevcut. Sleep Genius uygulaması, sağlığınız için düşünülmüş en verimli ve en iyi uygulamalardan biridir.

Sinir sensör algoritmaları ile uykuya hazır hale gelmenizi sağlayan bu uygulama, uyku döngüsündeki her aşamada beyninize rehberlik etmektedir. Rahatlatıcı ve huzur verici bir alarm sesi ile de uyanmanızı sağlayan Sleep Genius uygulaması mutlu bir şekilde uyanmanıza olanak sağlar.

4 farklı uyku programı ile herkesin rahat bir şekilde kullanması amaçlanan bu uygulamada iyi ve huzurlu bir gece geçirebilirsiniz. Fiziksel, duygusal ve zihinsel olarak da faydalanmanıza yardımcı olabilecek bu uygulamasa çoklu tetik döngüsü alarmları da bulunuyor.

Bilimsel olarak geliştirilen bu uygulama da optimum beyin gençleşmesi esas alınarak oluşturulmuştur. Yüzde 54 oranında uykunuzu artıracak olan bu uygulamada hem zihninizi hem de bedeninizi stres ve kaygıdan uzaklaştırabilirsiniz. Rahat ve deliksiz bir gece geçirmek istiyorsanız Sleep Genius uygulaması tam size göre!

Sleep Genius indir
DİĞER SÜRÜMLER